Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Grafika

Informujemy, że w sobotę, 18 września 2021 r., w Mediatece w Straszynie będzie funkcjonować mobilny punkt spisowy w ramach narodowego spisu powszechnego ludności i mieszkań. Szczegóły na grafice. Przypominamy, że udział w spisie jest obowiązkowy, a termin mija 30 września.

Grafika ze zdjęciami okładek książek

Zapraszamy na powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem dorosłym czytelnikom proponujemy dwa tytułu do wyboru: „Wolność, równość, przemoc” Agaty Sikory i „Bezmatek” Miry Marcinów.

Miniatura grafiki z harmonogramem pracy ośrodka

W związku z organizowanymi festynami plenerowymi i oddelegowaniem zespołu OKSiBP do prac terenowych, od poniedziałku, 23 sierpnia Ośrodek jest czasowo nieczynny. Obecnie kontakt telefoniczny jest możliwy pod nr 728 415 570. Za utrudnienia przepraszamy.

Grafika z napisem Komunikat i logo Kultura tutaj

Uwaga w dniach 23 sierpnia do 5 września br. OKSiBP (również Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie) będzie zamknięty. Jednocześnie informujemy, że po wakacjach biblioteka w Cieplewie i filie w Straszynie (Mediateka) oraz Wiślinie będą czynne według wcześniejszego grafiku.

Grafika z napisem Komunikat i logo Kultura tutaj

Uwaga w dniach 23 sierpnia do 5 września br. OKSiBP (również Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie) będzie zamknięty. Jednocześnie informujemy, że od września biblioteka w Cieplewie i filie w Straszynie (Mediateka) oraz Wiślinie będą czynne według wcześniejszego grafiku.

Grafika z napisami komunikat i czytam tutaj

Informujemy, że w związku z remontem i reorganizacją siedziby filii Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański w Wiślinie, obiekt pozostaje zamknięty do 27.08.2021 r. Od 31 sierpnia filia będzie funkcjonować w świetlicy wiejskiej (obok dawnej siedziby filii bibliotecznej). Opłaty regulaminowe za książki niezwrócone w terminie, do czasu ponownego otwarcia filii nie będą naliczane.

Grafika z napisami komunikat i czytam tutaj

Informujemy, że w związku z remontem i reorganizacją siedziby filii Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański w Wiślinie, obiekt zostaje zamknięty do 20.08.2021 r., z możliwością przedłużenia tego terminu.

Grafika z napisem KOMUNIKAT

Przypominamy, że po przerwie wakacyjnej Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00. Zapraszamy. Filia w Mediatece w Straszynie będzie zamknięta od 26 lipca do 8 sierpnia, w pozostałe dni wakacji będzie czynna od wtorku do piątku w dotychczasowych godzinach. Do 8 sierpnia zamknięta pozostanie też filia w Wiślinie.