baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

W poniedziałek, 28 września 2020 r., OKSiBP w Cieplewie będzie zamknięty. Tego dnia nieczynna będzie również biblioteka. Zapraszamy natomiast na zajęcia fitness wejściem od strony południowej. Przypominamy, że obowiązuje limit miejsc w sali ćwiczeń. Jednocześnie informujemy, że lista chętnych na ćwiczenia poniedziałkowe i wtorkowe (28 i 29 września) jest już zamknięta.

Informujemy, że dziś, 14 września 2020 r., uruchomiliśmy rekrutację do sekcji artystycznych dla dzieci i dorosłych. Rozpoczęcie regularnych zajęć edukacji artystycznej planujemy na 5 października 2020 r. Więcej informacji pod nr tel. 728 415 566. Komunikaty o wszystkich zmianach będziemy publikować na naszej stronie internetowej oraz na: https://www.facebook.com/oksibp/?fref=ts

Na naszym profilu na www.facebook.com/oksibp można obejrzeć galerię fotografii z III Wojewódzkiego Biegu Doliną Raduni. Zapraszamy na chwilę wspomnień!
 

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośniczek i miłośników fitnessu. Plenerowe ćwiczenia z naszymi instruktorkami będą odbywać się również w sierpniu. Na wszystkie zajęcia w drugim miesiącu wakacji oferujemy też 25-procentowy rabat! Na pierwsze dwa tygodnie sierpnia karnety można kupować do 30 lipca.

UWAGA! - ZAJĘCIA W LIPCU REALIZOWANE BĘDĄ TYLKO W PLENERZE. Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne ĆWICZENIA MOGĄ ZOSTAĆ ODWOŁANE nawet tuż przed rozpoczęciem zajęć. 

COVID-19 na długi czas zastopował zajęcia rekreacyjne, dlatego w lipcu kontynuujemy letnie zajęcia fitness na świeżym powietrzu. Oczywiście, spotkania "pod chmurką" z naszymi instruktorkami - według nowego harmonogramu! - będą odbywać się tylko w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Mamy też dla Państwa 25-procentowy rabat - zapraszamy!

Informujemy, że OKSiBP w Cieplewie w dniach 1-16 sierpnia BĘDZIE ZAMKNIĘTY. Wakacyjne przerwy zaplanowane są też w filii Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański w Straszynie (Mediateka) i Wiślinie.

Informujemy, że w związku z wdrażaniem trzeciego etapu znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem SARS-CoV-2, w porozumieniu z wójtem gminy Pruszcz Gdański, 15 czerwca OKSiBP wznawia działalność w zakresie zajęć ruchowych (fitness) i warsztatów edukacji artystycznej. UWAGA! Na razie zapraszamy tylko na zajęcia fitness organizowane w warunkach plenerowych (na terenie rekreacyjnym usytuowanym za budynkiem ośrodka).