baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Miniatura grafiki z napisem WARSZTATY CERAMIKA

Zapraszamy na warsztaty ceramiki artystycznej. Mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca w grupach dla początkujących. - To wciąga i jest jak narkotyk - zapewniają uczestniczki zajęć dla zaawansowanych. I nawet, gdy w ich domach zaczyna brakować miejsca do eksponowania prac, lepią kolejne naczynia i odoby.

Miniatura grafiki z rzeźbą Anny Pieńkowskiej

Do końca miesiąca zapraszamy do galerii Kaloryfer, gdzie można oglądać autorskie rzeźby Anny Pieńkowskiej. Prezentowane prace są wykonane z papier mâché, a sama wystawa ma zachęcić do poznania tej techniki w praktyce. Wkrótce bowiem planujemy poszerzyć naszą ofertę właśnie o warsztaty papier mâché.

Urszula Kunda na scenie z gitarą

Przypominamy, że rozpoczął się sezon edukacji artystycznej w OKSiBP Cieplewo w formule stacjonarnej. Po niemal półtorarocznej przerwie dołożyliśmy wszelkich starań, aby znów móc gościć mieszkańców gminy w naszych pracowniach. Zapraszamy na zajęcia plastyczne, muzyczne i taneczne!

Grafika z napisem Komunikat i logo Kultura tutaj

Uwaga! - dzisiejsze i jutrzejsze (13-14.09) warsztaty plastyczne z instruktor Agnieszką Michalczyk, z przyczyn niezależnych od organizatora zostały odwołane. Na poniedziałkowe i wtorkowe warsztaty zapraszamy od przyszłego tygodnia. Za utrudnienia przepraszamy. Pierwsze w tym sezonie zajęcia w pracowni plastycznej OKSiBP odbędą się w środę, 15 września. Zapraszamy na nie dzieci w wieku 10-12 lat.

Grafika z napisem Ogłoszenie i logo Kultura tutaj

Informujemy, że pierwsze zajęcia w nowym sezonie edukacji artystycznej rozpoczniemy 13 września. Zapisy na warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia fitness rozpoczną się poniedziałek, 6 września. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału w warsztatach muzycznych mają osoby kontynuujące naukę gry na instrumentach.

Miniatura grafiki z harmonogramem pracy ośrodka

W związku z organizowanymi festynami plenerowymi i oddelegowaniem zespołu OKSiBP do prac terenowych, od poniedziałku, 23 sierpnia Ośrodek jest czasowo nieczynny. Obecnie kontakt telefoniczny jest możliwy pod nr 728 415 570. Za utrudnienia przepraszamy.

Grafika z napisem KOMUNIKAT

Informujemy, że w okresie wakacyjnym Ośrodek będzie czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00. Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00, z przerwą urlopową w dniach 26 czerwca - 9 lipca 2021 r.

Grafika wakacyjna ze zdjęciem dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 8-13 lat na wyjazdowe warsztaty rekreacyjno-artystyczne LEŚNE SZTUCZKI w Garczynie. Plener odbędzie się w dniach 9-14 sierpnia 2021 r. Oferujemy m.in. zajęcia plastyczne, wokalne i taneczne, pływanie kajakiem oraz zabawy na kąpielisku pod okiem ratownika, ognisko, dyskoteki i dużo dobrej zabawy.