Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Informujemy, że w związku z wdrażaniem trzeciego etapu znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem SARS-CoV-2, w porozumieniu z wójtem gminy Pruszcz Gdański, 15 czerwca OKSiBP wznawia działalność w zakresie zajęć ruchowych (fitness) i warsztatów edukacji artystycznej. UWAGA! Na razie zapraszamy tylko na zajęcia fitness organizowane w warunkach plenerowych (na terenie rekreacyjnym usytuowanym za budynkiem ośrodka).

Plenerowe treningi fitness, które będą odbywać się wg nowego harmonogramu, będą realizowane tylko w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Dlatego warto śledzić nasz profil: https://www.facebook.com/oksibp/, gdzie na bieżąco będziemy publikować komunikaty dotyczące zajęć ruchowych. W czerwcu można wykorzystać karnety, których nie zdążyli Państwo wykorzystać w marcu.

Do pobrania:

HARMONOGRAM ZAJĘĆ FITNESS

Wszystkich uczestników zajęć prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM zajęć organizowanych podczas pandemii (poniżej) i, w trosce o wspólne bezpieczeństwo, apelujemy o bezwzględne stosowanie się do poniższego regulaminu oraz aktualnych informacji i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, które na bieżąco publikowane są na stronach: https://gis.gov.pl/ lub https://www.gov.pl/web/koronawirus/, a także o przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa.

Do pobrania:

REGULAMIN ZAJĘĆ ORGANIZOWANYCH PODCZAS PANDEMII