baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

 

Wróciła wiosna i pomału robi się cieplej na dworze. Dlatego wznawiamy stacjonarne zajęcia fitness w Cieplewie. Na razie z naszymi instruktorkami można ćwiczyć na świeżym powietrzu, na trawniku za budynkiem OKSiBP.

Niestety, z powodu trwającego zagrożenia rozprzestrzeniania się COVID-19, nie udostępniamy mat do ćwiczeń, więc zapraszamy uczestników z własnymi matami. Warto też pamiętać o strojach zapewniających komfort termiczny.

Honorujemy niewykorzystane karnety, zakupione jeszcze przed lockdownem.

Uczestników obowiązują postanowienia REGULAMINU ZAJĘĆ FITNESS i REGULAMINU ZAJĘĆ ORGANIZOWANYCH PODCZAS PANDEMII.

UWAGA!

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych zastrzegamy sobie prawo odwołania zajęć bez uprzedzenia.

Poniedziałek

loading...
18:00 - ZDROWY KRĘGOSŁUP

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Program ćwiczeń ZDROWY KRĘGOSŁUP to jednocześnie profilaktyka i terapia (zwłaszcza dla osób, które odczuwają rozmaite dolegliwości bólowe związane np. z siedzącym trybem pracy). Zajęcia wzmacniają całe ciało, korzystnie wpływają na poprawę sylwetki i utrzymanie prawidłowej postawy. Systematyczne ćwiczenia redukują dolegliwości bólowe kręgosłupa, rozluźniają przykurcze i uelastyczniają mięśnie. To doskonały sposób na odprężenie organizmu i pożytek dla zdrowia!

instruktorka: Paulina Pyż

19:00 - TBC (TOTAL BODY CONDITION)

Trening tlenowy. Zajęcia wzmacniające mięśnie całego ciała. Ćwiczenia łączone są w układ wykonywany do rytmicznej muzyki. Charakteryzuje je bardzo małe (bądź zerowe) obciążenie i duża liczba powtórzeń. W trakcie zajęć wykonujemy ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru ciała, ale także sprzętu dostępnego w sali (piłki, step, hantle itp.).

instruktorka: Paulina Pyż

Wtorek

loading...
18:00 - JOGA

Zajęcia dla wszystkich. Zarówno dla tych, którzy chcą rozpocząć praktykę jogi, jak i dla tych, którzy preferują łagodność i spokój czy potrzebują wyciszenia. Zajęcia nie wymagają specjalnego przygotowania, ani dobrej kondycji.

Podczas zajęć nie spieszymy się, nie rywalizujemy. Pracujemy nad koncentracją i oddechem, skupiamy się nad odnalezieniem drogi do własnego umysłu i poznania możliwości własnego ciała.

instruktorka: Weronika Perec-Staśkiewicz

19:00 - LETNIA SYLWETKA

Zajęcia pozwalające przygotować ciało na letni sezon plażowy. To zestaw ćwiczeń cardio i wzmacniających, ułatwiających spalanie zbędnych kilogramów i utrzymanie prawidłowej postawy. Regularne treningi zapewniają usprawnienie mięśni całego ciała i wysmuklenie figury.

instruktorka: Weronika Perec-Staśkiewicz

Środa

loading...
18:00 - SUPERSYLWETKA

Smukła talia? Płaski brzuch? Zgrabne nogi? Jędrne pośladki? Bez problemu! Jeśli chcesz właśnie tak wyglądać - zapraszamy na zajęcia pod hasłem Supersylwetka. To trening body shape, czyli wzmacniający i modelujący całe ciało. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. grzbiet, uda, pośladki, biodra, brzuch.

Dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

instruktorka: Karolina Dera

19:00 - TRENING OBWODOWY/FUNKCJONALNY

Skuteczny trening ogólnorozwojowy, podczas którego ćwiczący naśladują ruchy wykonywane podczas codziennych czynności. Intensywne zajęcia, pozwalające spalić dużo kalorii i uaktywnić wszystkie mięśnie.

instruktorka: Karolina Dera

Czwartek

loading...

PIĄTEK

loading...

CENY KARNETÓW:
- open - 100 zł
- 8 wejść - 60 zł
- 4 wejścia - 50 zł
- wejście jednorazowe - 20 zł

Karnety są ważne przez miesiąc od daty zakupu. Zakup jest możliwy w dowolnym dniu miesiąca.

Więcej informacji i sprzedaż karnetów w Biurze Obsługi Klientów:
od poniedziałku do środy w godz. 8:00-19:00, w czwartki i piątki w godz. 8:00-16:00
tel.: 728 415 566