Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

informacja o projekcie

Uczniowie szkoły podstawowej w Straszynie zdobyli brązowy medal wojewódzkich igrzysk w tenisie stołowym. Zawody odbyły się 8 grudnia 2015 w Gdyni.

Podczas turnieju zawodnicy ze Straszyna ograli zespół SP Kartuzy 3-0 i pokonali 3-0 drużynę SP Pólczno. Lepsi od straszynian okazali się chłopcy z SP Otłowiec, którzy ograli nasz zespól 3-1 oraz gracze z Gniewa, zwyciężając 3-0. Mistrzem województwa został team z Otłowca. Aby zagrać w finale wojewódzkim nasi reprezentanci musieli przebrnąć eliminacje gminne, które zakończyli na I miejscu, eliminacje powiatowe (I miejsce) i półfinał wojewódzki (I miejsce). Szkołę w Straszynie reprezentowali: Adrian Kuban, Bartosz Smolnicki, Krzysztof Dziewulski i Kamil Karpowicz.
Trener: Witek Chyliński