Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

informacja o projekcie

Właśnie zakupiliśmy ostatnią w tym roku partię nowości wydawniczych do biblioteki w Cieplewie. Dorosłym polecamy długo wyczekiwaną kontynuację bestsellerowych „Filarów Ziemi” i „Świata bez końca” Kena Folletta - „Słup Ognia”.

Pamiętacie Państwo serię dla najmłodszych pt.: „Opowiem ci mamo” wydawnictwa Nasza Księgarnia? Teraz wróciła w zupełnie nowej szacie graficznej, ze sztywnymi stronami i w większym formacie! Pomysłowe i mądre książeczki, idealne na pierwsze spotkania malca z literaturą.

Mamy też kobiecą literaturę w sam raz na długie zimowe wieczory. Między innymi powrót w wielkim stylu Małgorzaty Kalicińskiej z tytułem „Trzymaj się Mańka”. Autorka udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno.

O wiele nowych tytułów wzbogaciła się też biblioteka w Wiślinie. Wśrod nich są np. takie kryminały jak: „Mężczyzna, który gonił swój cień” Davida Lagencrantza, „Oskarżenie” i „Wieża milczenia” Remigiusza Mroza, „Porzuć swój strach” Roberta Małeckiego, „Czarne narcyzy” Katarzyny Puzyńskiej czy „Czas jest mordercą” Michela Bussi.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z nowości. Katalog on-line dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce: http://pruszczgda.pl/mediateka

nowosci11 2017 01