Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Grafika ze zdjęciem nowości książkowych i logotypami: Narodowy Program Czytelnictwa 2.0, godłem RP i napisem „Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” i logiem Biblioteki Narodowej

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański otrzymał 11 295 złotych na zakup książek i audiobooków. To „Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”. Już niebawem, do bibliotek w Cieplewie, Straszynie i Wiślinie trafią kolejne nowości wydawnicze.

Zamówienia są w realizacji! Uwzględniliśmy w nich propozycje naszych Czytelników. Nowe tytuły będziemy w listopadzie - w miarę realizacji zakupów - wprowadzać do systemu bibliotecznego i udostępniać.

Środki uzyskano w ramach zadania: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.

Grafika: Grzegorz Haasa