Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Plakat ze zdjęciem Elizy A. Tkacz

Zapraszamy na ostatnią część VII Letniego Festiwalu Muzycznego Gminy Pruszcz Gdański. Dziś w podworskim parku w Wojanowie wystąpi Eliza A. Tkacz. W duecie z gitarzystą, Arturem „Leshy” Lesiakiem, zaprezentują melodyjne, ale też bardzo energetyczne kompozycje z gatunku pop i rock progresywny. Początek o godz. 19:00. Wstęp wolny.

Eliza Tkacz śpiewa autorskie teksty w trzech językach - po polsku, angielsku i francusku, a sam koncert jest słowno-muzyczną opowieścią o podróżach, dojrzewaniu i szukaniu miejsca w świecie, który nas otacza. Do opowiadanych historii wkrada się nostalgia, ale artystka zachęca do optymistycznego patrzenia w przyszłość. Muzyczną przestrzeń dla siebie znajdą tu zarówno zwolennicy delikatnych wokaliz, jak i rytmicznych refrenów.

Wydarzenie plenerowe (brak zadaszenia). Liczba miejsc siedzących ograniczona.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu lub odwołania koncertu, np. w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Wykonawcy:

Eliza Tkacz – śpiew
Artur „Leshy” Lesiak – gitary, instrumenty klawiszowe, głosy poboczne.

Natomiast jutro o tej samej porze, obok budynku Mediateki, pod hasłem Accordion Virtuoso koncert akordeonowy w wykonaniu Pawła A. Nowaka.

Patronat nad koncertami objęła Wójt Gminy Pruszcz Gdański Magdalena Kołodziejczak.

Sponsorem festiwalu jest SAUR Neptun Gdańsk.

Do pobrania:
REGULAMIN

Grafiki: Grzegorz Haasa (OKSiBP)

VII LETNI FESTIWAL MUZYCZNY 2021 PLAKAT JPG

MAPKA KONCERT WOJANOWO

logo SNG TW pelne