Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Reprezentacja ZS Straszyn wzięła udział w wojewódzkim finale turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategoriach wiekowych U-12 i U-10.

W piątkowych zmaganiach w kategorii U-12 ZS Straszyn trafił do grupy z SP Lipusz (wynik 1:1) SP 5 Lębork (3:0) SP 29 Gdynia (2:2) oraz SP Szropy (7:0), tak więc po meczach grupowych drużyna ZS Straszyn zajęła 2 miejsce w grupie, dające awans do ćwierćfinału. Niestety straszynianie trafili na późniejszych triumfatorów tych rozgrywek - PSP 1 Starogard Gdański – i ponieśli porażkę 1:5.

- W sobotnich zmagania w kategorii U-10 reprezentacja ZS Straszyn trafiła do silnej grupy i rozegrała mecze z drużynami AP JFA Przechlewo (1:3) UKS Byki Słupsk (0:4) oraz SASP Sopot (7:0). Niestety, jedno zwycięstwo nie dało naszym młodym zawodnikom możliwości zagrania w ćwierćfinale. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w grupie - relacjonuje trener Paweł Kiedyk.

W SKŁADZIE ZS STRASZYN WYSTĄPILI:
Drużyna U-12:
Ł. Klik, M. Jakielaszek, K. Dziewulski, P. Surdyn, M. Michalski, A. Mielnik, O. Dembek, B. Ćwiek, W. Moniński, J. Baranowski

Drużyna U-10:
D. Kit, F. Mamiński, K. Słomiński, W. Kubiak, N. Mika, P. Paliwoda, P. Kołpaczewski, M. Nierzwicki, K. Piętka

FINAŁ1FINAŁ2FINAŁ3FINAŁ4