Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Kolejny mecz w lidze "żaczek" rozegrały koszykarki GTS Karol Warbud Rotmanka. Ich przeciwnikiem był zespół ze Starogardu Gdańskiego, który w poprzedniej rundzie najwyżej zawiesił naszej drużynie poprzeczkę.

Dziewczęta z Rotmanki wiedziały, że nie będzie to łatwy mecz, co pokazała pierwsza kwarta przegrana w stosunku 19:17. Kolejna kwarta to już bardzo dobra gra całego zespołu GTS i wygrana 17 punktami druga kwarta. Do szatni gospodynie schodziły w dobrym humorze. Pierwsze 3 minuty drugiej połowy to jeszcze lepsza gra naszego zespołu i gdy wydawało się, że tak jak w poprzednich meczach zwycięstwo będzie bardzo okazałe, coś zacięło się w grze gospodyń i ostatnią minutę trzeciej kwarty przegrały 12:0. Niestety, słabo grały również w czwartej kwarcie i mecz skończył się zwycięstwem jedynie 15 punktami.

• GTS Karol Warbud Rotmanka - SKS MOS Starogard Gdański 70:55 (17:19, 26:9, 12:14, 15:13)

Skład GTS Karol Warbu: Kaja Pastuszyńska - 20 pkt., Nina Kaźmierczak - 15 pkt., Patrycja Kisielewska - 10 pkt., Liliana Kiełkiewicz - 9 pkt., Klaudia Tao Anh - 7 pkt., Natalia Kowalczyk - 6 pkt., Julia Terlikowska - 2 pkt., Aleksandra Droździk - 1 pkt., Patrycja Żak, Magdalena Senko, Julia Pokojska, Daria Gebert.