baner - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

KS GMINNY MIX – BYSTRA  3:1 (25:21, 25:19, 24:26, 25:21) - z małymi problemami, ale jednak zwycięsko zakończył się mecz debiutujących w rozgrywkach gospodarzy z ambitną drużyną z Bystrej.

 
KS WIŚLINKA – STRASZYN  1:3 (19:25, 25:21, 23:25, 15:25)
Kolejny debiutant stoczył wyrównany mecz z mocną drużyna ze Straszyna. Pomimo pierwszego wygranego seta w rozgrywkach na pierwsze zwycięstwo jeszcze musi poczekać.
 
WIŚLINKA – KS TRAUGUTT  1:3 (17:25, 25:23, 19:25, 23:25)
Zeszłoroczny mistrz ALPS nie sprostał bardzo mocnej drużynie z Pruszcza Gdańskiego, która w VI edycji rozgrywek ligowych od początku pokazuje, kto jest najlepszy!
 
Aktualna tabela rozgrywek:
 
lp. drużyna liczba spotkań liczba zdobytych punktów stosunek bramek
1.  Straszyn 2 6 6:1
2. KS Traugutt 2 5 6:3
3. Wiślinka               2 3 4:3
4. KS Gminny Mix 1 3 3:1
5. Bystra                   2 1 3:6
6. Rotmanka             1 0 1:3
7. KS Wiślinka   2 0 1:6
 
Kolejne mecze:
3. kolejka - 11.01.2015 r.:
  • Wiślinka – Rotmanka o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Wiślince przy ul. Szkolnej,
  • KS Gminny Mix – KS Wiślinka o godz. 10:00 w Zespole Szkół w Łęgowie przy ul. Szkolnej,
  • Pauzuje Bystra.
 
4. kolejka - 18 stycznia:
  • KS Traugutt – KS Gminny Mix - godz. i miejsce do ustalenia,
  • Wiślinka – Bystra o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Wiślince przy ul. Szkolnej,
  • Rotmanka – KS Wiślinka o godz. 9:00 w Zespole Szkół w Rotmance przy ul. Piłsudskiego,
  • Pauzuje Straszyn.
 
5. kolejka - 25 stycznia:
  • KS Wiślinka – Bystra o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Wiślince przy ul. Szkolnej,
  • KS Gminny Mix – Straszyn o godz. 10:00 w Zespole Szkół w Łęgowie przy ul. Szkolnej,
  • Rotmanka – KS Traugutt o godz. 9:00 w Zespole Szkół w Rotmance przy ul. Piłsudskiego,
  • Pauzuje Wiślinka.
 
Następna, 6 kolejka spotkań zostanie rozegrana po feriach zimowych 15 lutego 2015 r.