Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

II ligowy zespół tenisistów stołowych LUKS Fortus Straszyn rozegrał pierwszą kolejkę  w sezonie 2014/2015. Straszynianie rozpoczęli nowy sezon w Nowej Wsi Lęborskiej. Zespół Buniks, grający od prawie 20 sezonów w II i I lidze nie dał szans beniaminkowi ze Straszyna wygrywając 8-2. Choć wynik jest wysoki i rozmiary porażki straszynian dość duże to i tak jesteśmy zadowoleni z jego przebiegu!
Dwa spotkania singlowe przegraliśmy w stosunku 2-3 oraz grę podwójną 2-3. W pozostałych trzech meczach urywaliśmy po jednym secie. To dobry prognostyk przed kolejnymi kolejkami ligowymi.

W meczu grali :
Dudkiewicz Adrian - 2 punkty
Chyliński Jacek
Toporek Karol
Chyliński Witold
Liwski Grzegorz

27 września o godzinie 11.00 LUKS Fortus podejmie we własnej hali drużynę Masarnia Rąbała Pelplin. Jest szansa na pierwsze punkty w lidze choć nie będzie łatwo. Pelplin to kolejna drużyna z czołówki ubiegłego sezonu, która wzmocniła się w bieżącym roku mocnym zawodnikiem.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków tenisa stołowego na mecz II ligi, który odbędzie się w Straszynie w hali im. Andrzeja Grubby 27 września (sobota) o godzinie 11.00.