Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

31 sierpnia 2014 r. w Gdyni, w hali Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podczas Meczu Gwiazd odbyła się ceremonia wręczenia pucharów, medali i nagród indywidualnych za zdobycie medalowych miejsc w rozgrywkach Pomorskiego Okręgowego Związku Koszykówki.

Zespół koszykarek naszej gminy - GTS Karol Rotmanka, w składzie: Natalia Baron, Aleksandra Droździk, Karolina Kaim, Nina Kaźmierczak, Liliana Kiełkiewicz, Patrycja Kisielewska, Aleksandra Kołpaczewska, Natalia Kowalczyk, Zuzanna Kowalczyk, Ada Kownacka, Klaudia Majewska, Julia Pałkowska, Kaja Pastuszyńska, Katarzyna Płotka, Julia Pokojska, Magdalena Senko, Michalina Świeca, Klaudia Tao Anh, Wiktoria Zielińska, Patrycja Żak oraz trenerzy Roman Pawłowski i Marek Gotartowski odebrał z rąk Marcina Korpolewskiego - wiceprezes Zarządu POZKosz. ds. organizacyjnych i Joanny Zielińskiej - wiceprezes Zarządu POZKosz. ds. finansowych i przewodniczącej Komisji Sportu oraz pełnomocnika Prezydenta Miasta Gdynia do spraw sportu okazały puchar i srebrne medale za zdobycie wicemistrzostwa w kategori zuchów. Zawodniczka naszego klubu Kaja Pastuszyńska otrzymała nagrodę za zdobycie tytułu "Królowej strzelców", z średnią 14,14 punktów na mecz.drużyna mecz gwiazd   P8310208


wyróznienie dla kai   P8310205


kapitan z pucharem   maly1


wręczanie medali