Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

W sobotę, 8 lutego 2014 roku, w OKSiR Cieplewo odbył się II Maraton Fitness. W niemal pięciogodzinnym programie znalazły się m.in.: morning fit, zdrowy kręgosłup, step, shape oraz ciesząca się niezwykłą popularnością zumba.

Oprócz wymienionych zajęć, uczestniczki mogły skorzystać z siłowni wyposażonej w sprzęt aerobowy i anaeorobowy, a także sauny typu infrared.

MARATON1

W tym roku maraton przyciągnął do Cieplewa 30 zdeterminowanych i żądnych wysiłku pań. Wszystkie z ogromną ambicją i zaangażowaniem ćwiczyły pod okiem instruktorek fitness: Aleksandry Stacewicz-Kwias, Pauliny Żuchowskiej oraz Martyny Modzelewskiej – koordynatorki imprezy. Po kilkugodzinnym "wycisku", prowadzące zostały nagrodzone gromkimi brawami. Gratulacje należały się również samym uczestniczkom, które za niebywałą wytrwałość i wytrzymałość otrzymały zestawy kosmetyków ufundowanych przez firmę Ziaja Ltd. z Gdańska. Ponadto dzięki, życzliwości salonów: ”Diamond skin” z Łęgowa, „Prestiż” z Pszczółek, gabinetu kosmetycznego „Bettina” z Pruszcza Gdańskiego, a także „Studio twojego piękna” z Łęgowa, wszystkie panie mogły wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich.
 

MARATON2

MARATON3