Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański


W sobotę, 8 lutego 2014 roku, reprezentacja Szkółki Piłkarskiej Straszyn wzięła udział w halowym turnieju piłki nożnej ART-POL CUP w kategorii U’10, czyli dla roczników 2004 i młodszych w Trąbkach Wielkich. Były to bardzo udane rozgrywki dla naszych adeptów piłki nożnej.
W imprezie uczestniczyło w sumie osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. W rozrywkach grupowych straszynianie zmierzyli się z zespołami: GKS Kolbudy, remisując 1:1, i CONRAD Gdańsk, pechowo przegrywając po emocjonującym meczu 3:4. Natomiast wynikiem 8:0 zwyciężyli w starciu z SOKOŁEM Ełganowo. Wyniki te pozwoliły na awans do półfinału, w którym to team ze Straszyna trafił na rywala zza miedzy - CZARNYCH Pruszcz. Po bardzo dobrym meczu młodzi piłkarze pokonali przeciwników 3:2, tym samym awansując do finału, w którym ponownie zmierzyli się z CONRADEM, ulegając przeciwnikom 0:1.
Straszynianie otrzymali również wyróżnienia indywidualne: Oskar Burzyński został najlepszym zawodnikiem, natomiast Igor Dzierżawski - wyróżnionym zawodnikiem z drużyny.
2
Program szkolenia futbolowego jest współfinansowany przez GRUPĘ ENERGA S.A., z którą OKSiR podpisał umowę sponsoringową.
indeks
Na bieżąco informacje na temat szkółek Lechista oraz więcej zdjęć można znaleźć na stronie internetowej LECHII GDAŃSK.
05Q4Q7t2W0I0q1K3j601c9b5D7m5y7T3