Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

W miniturnieju w Starogardzie Gdańskim, kończącym ligowe zmagania POZKosz w kategorii U11, zespół GTS Straszyn rozegrał dwa spotkania.

W pierwszym meczu przeciwnikiem naszych zawodniczek był zespół UKS Trops Kartuzy. Nasza drużyna, po słabej pierwszej kwarcie i przegranej 10:6, w kolejnych dwóch odsłonach nie dała najmniejszych szans zespołowi z Kartuz i na koniec trzeciej kwarty prowadziliśmy różnicą 17 punktów. Wysokie prowadzenie pozwoliło na sporą rotację zawodniczek w czwartej kwarcie.

  • GTS Straszyn – UKS Trops Kartuzy 41:26 (6:10, 15:2, 12:4, 8:10)

W drugim spotkaniu miniturnieju przeciwnikiem GTS-u był gospodarz, SKS Starogard Gdański. Sytuacja w tabeli tak się ułożyła, że mecz pomiędzy naszym zespołem a starogardziankami decydował o wicemistrzostwie województwa. Do spotkania obydwa zespoły podchodziły z bilansem 4 zwycięstw i 1 porażki. Od samego początku meczu nasze zawodniczki nie pozostawiły złudzeń kto jest lepszy i spokojnie kontrolowały grę. Niestety, przy prowadzeniu 30 punktami nasz zespół się rozluźnił i pozwolił gospodyniom na zmniejszenie dystansu do 18 punktów. Ostatnie dwie minuty to jednak znowu mobilizacja i bardzo dobra gra naszego zespołu, czego efektem była wygrana GTS Straszyn.

  • GTS Straszyn – SKS Starogard Gdański 58:35 (19:6, 6:9, 20:8, 13:12)

U 11 1U 11 3U 11 2U 11 4U 11 5