Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Archiwum wydarzeń

ROZRYWKOWO W AMFITEATRZE

Kategoria: KULTURA I SZTUKA

Grafika_wydarzenia

Data:Piątek, 04 Wrzesień 2020

Godzina:18:00 - 20:00

Lokalizacja:  Amfiteatr w Rotmance
Bilety:  
Wstęp wolny


loading...

Kup / rezerwuj

OKSiBP, kontakt: 728 415 566
pn.-śr. 8:00-19:00; czw.-pt. 8:00-16:00

Mediateka w Straszynie, kontakt: 883 833 958
wt., pt. 10:00-18:00, śr. 12:00-18:00; czw. 12:00-20:00, sob. 9:00-13:00


Na plenerowe spotkanie ze szlagierami muzyki rozrywkowej zapraszamy w ramach VI Letniego Festiwalu Muzycznego, organizowanego pod patronatem Wójt Gminy Pruszcz Gdański Magdaleny Kołodziejczak.

W koncercie, który rozpoznie się o godz. 19:00, usłyszymy światowe przeboje w aranżacji i wykonaniu pianisty Grzegorza Kusio, któremu na scenie towarzyszyć będą utalentowani przyjaciele.

Grzegorz Kusio od kilku lat zawodowo związany jest z OKSiBP w Cieplewie, gdzie uczy utalentowanych mieszkańców naszej gminy podstaw gry na instrumentach klawiszowych. Z pochodzenia góral, przygodę z muzyką rozpoczął w wieku czterech lat. Jest absolwentem Wydziału Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i wielokrotnym laureatem konkursów instrumentalnych oraz finalistą ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów szkół muzycznych. Jako klawiszowiec, aranżer i akordeonista, muzyk współpracuje z wieloma postaciami sceny trójmiejskiej, m.in.: Jarkiem Janiszewskim z zespołu Czarno Czarni i Krzysztofem Skibą z Big Cyc. Współtworzy formacje: Czarno Czarni w Pigułce, Islet, Magicsound, Goorsky Squad, Los Egos, Otoczeni przez Bydło i Wylkołak.

Wcześniej, o godz. 18:00, najmłodszych do wspólnej zabawy zaprosi teatr Vaška. 

Przed przybyciem na koncert lub spektakl należy zapoznać się z REGULAMINEM festiwalu.


Fot. materiały organizatora
UWAGA!
Letni festiwal muzyczny to impreza plenerowa - w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie prawo do odwołania.
Liczba miejsc ograniczona.