Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

informacja o projekcie

W niedzielę 21 września w hali MRKS Gdańsk rozegrany został pierwszy wojewódzki turniej tenisa stołowego w kategorii żaków. Straszyńscy tenisiści pokazali klasę i wysoki poziom gry. Najlepiej spisały się dziewczęta. Julia Dietrich zdobyła złoty medal a Zofia Szlufik medal brązowy. Obie straszynianki grały w finale, w którym lepsza okazała się Julia. W grze o drugie miejsce Zosia Szlufik przegrała z Ramoną Nowak z UKS Remus Miechucino. W kategorii chłopców najlepiej spisał się Adrian Kuban zdobywając 6 miejsce. Bartosz Smolnicki wywalczył 8 lokatę a Oliwier Jackiewicz ostatecznie uplasował się na 11 miejscu. Kolejny turniej odbędzie się w drugiej połowie października.