Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

W dniach 6 oraz 7 lutego 2016 r., w Zespole Szkół w Strasznie odbył się cykl turniejów organizowany przez Gminne Towarzystwo Sportowe Gminy Pruszcz Gdański w halowej piłce nożnej.

W sobotę 6 lutego, gościliśmy adeptów piłki nożnej z rocznika 2006, natomiast 7 lutego śledziliśmy zmagania rocznika 2003 r. Natomiast 13 lutego będziemy oglądać rywalizację chłopców urodzonych w roku 2007, a w niedzielę 14 lutego - urodzonych w roku 2004.

ROCZNIK 2006

Grupa A
GTS I - Czarni Pruszcz Gdański 2:0
GTS I - GKS Kowale 1:1
GTS I - Pomezania Malbork 3:1
GTS I - Piki Gdańsk 3:0
I miejsce w grupie

Grupa B
GTS II - Portowiec Gdańsk 0:0
GTS II - Sokół Ełganowo 2:1
GTS II - KP Starogard Gdański 2:1
GTS II - Gryf 2009 Tczew 1:0
I miejsce w grupie

PÓŁFINAŁY
GTS I - Portowiec Gdańsk 2:2 k. 3:2
GTS II - Czarni Pruszcz Gdański 0:1

Mecz o 3 miejsce
GTS II - Portowiec Gdańsk 0:2

Finał
GTS I - Czarni Pruszcz Gdański 2:0
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jeremi Liszewski (GTS I)
Król strzelców: Oskar Siemko (GTS I)

Skład GTS I: Sadowski - Niepsuj (3), Liszewski, Łowicki (2), Siemko (8), Dziedziejko, Armatowski, Hinca, Rapińczuk
GTS II: Więcek (1) - Magrian (1), Zarach, Żakowiecki Gitler (2), Ostrowski, Zieliński (1), Kusz, Grzelak, Kołpaczewski.

Końcowa klasyfikacja:
1. GTS I Pruszcz Gdański
2. Czarni Pruszcz Gdański
3. Portowiec Gdańsk
4. GTS II Pruszcz Gdański
5. Sokół Ełganowo
6. Pomezania Malbork
7. GKS Kowale
8. Gryf Tczew
9. KP Starogard Gdański
10. Piki Gdańsk

ROCZNIK 2003

GRUPA A
GTS I - GKS Kolbudy 3:0
GTS I - Orzeł Straszyn 7:1
GTS I - Jaguar Gdańsk 2:0
GTS I - Osiczanka Osice 0:1
II miejsce w grupie

GRUPA B
GTS II - GTS Wiślinka 1:0
GTS II - Czarni Pruszcz Gdański 1:1
GTS II - Morze Stegna 1:0
GTS II - Morena Gdańsk 0:1
II miejsce w grupie

ĆWIERĆFINAŁ
GTS I - Czarni Pruszcz Gdański 0:2
GTS II - GKS Kolbudy 1:0
Miejsca V-VIII
GTS I - Morena Gdańsk 1:1 k.1:2
o VII miejsce
GTS I - Morze Stegna 2:1
PÓŁFINAŁ
GTS II - Osiczanka Osice 0:0 k.3:1
FINAŁ
GTS II - Jaguar Gdańsk 1:0
Najlepszy zawodnik turnieju: Michał Jakielaszek (GTS II)
Król strzelców: Szymon Osmałek (Morena Gdańsk)
Najlepszy bramkarz: Filip Łobaczewski (Osiczanka Osice)
Składy: GTS I: Klik - Moniński(1), Ćwiek(6), Perka, Czeremański(2), Michalski(3), Niepsuj(1), Surdyn(2)
GTS II: Klik - Baranowski(1), Jakilaszek(1), Ostrowski, Kachniarz(2), Gilewski, Krasuski, Malek(1), Olejnik

Końcowa klasyfikacja:
1. GTS II Straszyn
2. Jaguar Gdańsk
3. Czarni Pruszcz Gdański
4. Osiczanka Osice
5. Morena Gdańsk
6. GKS Kolbudy
7. GTS I Straszyn
8. Morze Stegna
9. GTS Wiślinka
10. Orzeł Straszyn