Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

loading...

Dzieci i młodzież

Koszykówka
GTS Rotmanka

trenerzy: Marek Sadłowski
tel.: 604 141 313

treningi:

wtorek: 18:30-20:00
środa: 17:00-18:30
czwartek: 17:00-18:30
piątek: 16:30-18:00

Zajęcia dla dziewcząt rocznik 2003 i młodszych w Zespole Szkół w Rotmance, al. Piłsudskiego 37

GTSSTRASZYNKOSZ

GTS Straszyn

trenerzy: Marcin Szczukowski
tel.: 517 250 671

treningi:

poniedziałek: 18:00-19:00
środa: 19:00-20:30
czwartek: 18:30-20:00
piątek: 18:00-20:00

Zajęcia dla dziewcząt rocznik 2005 i młodszych w Zespole Szkół w Straszynie, ul. Starogardzka 48

GTS Pruszcz Gdański

trenerzy: Małgorzata Stacewicz, Piotr Kirkiłło-Stacewicz
tel.: 503 056 664

treningi:

poniedziałek: 16:00-17:30
czwartek: 16:00-17:30

 

Zajęcia dla dziewcząt i chłopców z roczników 2005-2008 w hali Zespołu Szkół w Łęgowie, ul. Szkolna 9

KOSZLegowo

Piłka nożna
Harmonogram treningów na sezon styczeń-czerwiec 2017:
 
Rocznik 2005

trener: Dariusz Kusiak
tel.: 606 698 630

treningi:

poniedziałek: 16:15-17:15(hala ZS Łęgowo)
piątek: 15:45-17:45(hala ZS Łęgowo)
środa: 18:00-20:00(Straszyn)
niedziela: 7:30-09:30(hala ZS Łęgowo)

2005 KUSIAK POZNIAK 

 
Rocznik 2005/2006

trener: Stefan Dutko
tel.: 734 121 970

treningi:

wtorek: 16:00-17:30
czwartek: 16:00-17:30
środa: 18:00-20:00(Straszyn)
niedziela: 7:30-9:30(hala ZS Łęgowo)

Treningi na boisku Szkoły Podstawowej w Wiślince, ul. Szkolna 10.

Rocznik 2007/2008

trener: Szymon Szmelc
tel.: 505 852 848

treningi:

poniedziałek: 17:00-18:30
środa: 17:00-18:30
czwartek: 16:45-18:15

Treningi na boisku Publicznego Gimnazjum w Przejazdowie, ul. Jesionowa 7.

2007 2008SZMELC

 
Rocznik 2009/2010

trener: Mirosław Jurczyk
tel.: 513 149 739

treningi:

poniedziałek: 15:30-17:00
czwartek: 16:30-18:00

Treningi na boisku w Rokitnicy.

JURCZYK GTS WISLINA 2017s

 
Rocznik 2004

trener: Sławomir Ficek
tel.: 665 254 344

treningi:

wtorek, środa, czwartek, piątek: 17:30-19:00

Treningi na boisku w Rusocinie.

FICEK2004

Rocznik 2003

trener: Rafał Rzepecki, Paweł Kiedyk
tel.: 504 130 635; 503 121 456

treningi:

poniedziałek: od 18:00 (boisko w Rotmance)
środa: od 17:30 (boisko w Straszynie)
czwartek: 19:00 (boisko w Straszynie)

2003 Rzepecki 2017
 
Rocznik 2007/2008 i młodsi

trener: Rafał Rzepecki, Paweł Kiedyk
tel.: 504 130 635; 503 121 456

treningi:

poniedziałek: 17:30-18:40
wtorek: 17:00-18:30
środa: 16:45-18:00
piątek: 18:00-19:30
sobota: 10:00-11:30

Treningi na boisku Zespołu Szkół w Straszynie.

2007 8 Rzepecki Kiedyk

 
Rocznik 2006

trener: Bartosz Berlik
tel.: 510 066 862

treningi:

poniedziałek: 17:00-18:30 (boisko Rusocin)
wtorek: 17:00-18:30 (boisko Rusocin)
piątek: 17:30-20:00 (orlik Rotmanka)

II grupa: piątek: 17:00-18:30 (orlik Rusocin)

Treningi w Zespole Szkół w Rotmance, al. Piłsudskiego 37.

2006BERLIK

Rocznik 2009/2010

trener: Łukasz Gajowniczek
tel.: 609 391 379

treningi:

poniedziałek: 18:00-20:20
wtorek: 17:00-19:20
piątek: 18:00-20:20

Treningi na boisku w Rusocinie.

Rocznik 2009/2010

trenerzy: Jacek Zygało
i Krzysztof Rusinek
tel.: 502 507 980

treningi:

czwartek, piątek: 17:00-18:00

Treningi w Szkole Podstawowej w Borkowie, ul. Akacjowa 2.

BORKOWO 2009 10

Rocznik 2007/2008

trenerzy: Jacek Zygało
i Krzysztof Rusinek
tel.: 502 507 980

treningi:

czwartek, piątek: 18:00-19:30

Treningi w Szkole Podstawowej w Borkowie, ul. Akacjowa 2.

BORKOWO 2007 2008

Szachy
GTS Rotmanka

instruktor: Kazimierz Bańkowski
tel.: 515 231 370

treningi:

wtorki: 10:00-12:00
piątki: 11:00-13:00

Zajęcia w Zespole Szkół w Rotmance, al. Piłsudskiego 37

SZACHY

GTS Przejazdowo

instruktor: Wojciech Traczewski
.

treningi:

piątki: 13:40-15:40

Zajęcia w Szkole Podstawowej w Przejazdowie.

szachyprzejazdowo1

szachyprzejazdowo2

szachywislina

GTS Wiślina

instruktor: Wojciech Traczewski
.

treningi:

poniedziałki: 13:50-14:50

Zajęcia w Szkole Podstawowej w Wiślinie.

Tenis stołowy
Harmonogram treningów na sezon styczeń-czerwiec 2017:
 
GTS Borkowo

trener: Jacek Chyliński

tel.: 792 182 644

treningi:

wtorek: 15:40-17:10
czwartek: 17:00-18:00
piątek: 13:30-14:30

Zajęcia dla dziewcząt i chłopców w wieku 6-10 lat odbywają się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borkowie, ul. Akacjowa 2.

GTS Przejazdowo

trener: Witold Chyliński

tel.: 792 182 644

treningi:

środa: 13:20-14:50

Zajęcia dla dziewcząt i chłopców w wieku 12-15 lat odbywają się w Publicznym Gimnazjum w Przejazdowie, ul. Jesionowa 7.

GTS Rotmanka

trenerzy: Jacek Chyliński i Witold Chyliński

tel.: 792 182 644

treningi:

poniedziałek, środa i piątek: 16:40-18:40

 

Zajęcia dla dziewcząt i chłopców w wieku 6-19 lat odbywają się w Zespole Szkół w Straszynie, ul. Starogardzka 48.

GTSStraszynping01
GTSStraszynping02
GTSStraszynping03

Tenis ziemny
GTS Pruszcz Gdański

trener: Marek Kapitański

tel.: 601 217 548

treningi (harmonogram na sezon styczeń-czerwiec 2017):

wtorek: 16:00-17:30
czwartek: 16:00-17:30

 

Zajęcia dla uczniów klas I-IV odbywają się w Szkole Podstawowej w Wiślince przy ul. Szkolnej 10 i na kortach przy Publicznym Gimnazjum w Przejazdowie przy ul. Jesionowej 7.

KAPITANSKI SEKCJA DZIECI2017