Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Szukasz pomysłów na wakacje w Polsce? Gdzie pojechać? Co zobaczyć? I gdzie szukać inspiracji? Zapraszamy 18 maja o godz. 18:00 do Mediateki w Straszynie na spotkanie Klubu Ruszaj w Drogę!

Polska jest piękna. Słyszysz to często. Tylko co to tak naprawdę znaczy? Bo co Ci dają pocztówkowe widoki w idealnym oświetleniu? Przecież nie masz całego dnia, żeby czekać na ten wymarzony moment, żeby zrobić podobne. A może Polska turystyka to muzea? Bywałeś w nich w liceum i po co miałbyś do nich znów wchodzić? Myślisz tak czasem?
Ciekawych pomysłów na wycieczki po Polsce: na udany urlop, weekend, jeden dzień w pobliżu Trójmiasta nie zabraknie na kolejnym spotkaniu Klubu Ruszaj w Drogę! Bez dat, trudnych słów i skomplikowanych historii - klubowi inspiratorzy pokażą miejsca, które sami odwiedzili i przedstawią wiele powodów, dla których warto ruszyć w Polskę. Zapraszamy!
Na spotkaniach Klubu Ruszaj w Drogę! pokazujemy, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć świetną przygodę. Każdy uczestnik dostaje planery wycieczek z najciekawszymi miejscami w regionie. A po spotkaniu zapraszamy na losowanie nagród: przewodników i gadżetów.
Można też skorzystać z Klubowej Kopalni Pomysłów, w której na zainteresowanych czekają darmowe mapy, broszury i przewodniki od zaprzyjaźnionych regionalnych organizacji turystycznych z całej Polski.
Spotkania prowadzą Kasia i Maciej Marczewscy, miłośnicy Polski i jej turystycznych atrakcji, blogerzy www.ruszajwdroge.pl, twórcy Fundacji Ruszaj w Drogę, stali bywalcy audycji podróżniczej "Nie śpij - zwiedzaj z Radiem Gdańsk", założyciele Klubu Ruszaj w Drogę! i twórcy warsztatów podróżniczych Kaszubski Szlak.
Partnerem medialnym klubowych wydarzeń jest Radio Gdańsk S.A. i Trojmiasto.pl.
Więcej o klubie na stronie: http://www.klub.ruszajwdroge.pl/

ruszaj18052017o