Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

W OKSiBP Cieplewo znajdują się dwie sale projekcyjne. W sali im. Władysława Starewicza w dysponujemy 60 fotelami i 7 dostawkami, natomiast w kameralnej sali Apolejki na widowni znajduje się 20 miejsc. To najmniejsze kino w Pomorskiem!

W obu salach cyklicznie (we wtorki, czwartki i niedziele) odbywają się otwarte projekcje filmowe, a także od poniedziałku do czwartku - seanse na życzenie dla zorganizowanych grup, np. ze szkół, przedszkoli etc. Sprzedaż biletów oraz rezerwację miejsc i terminów seansów na życzenie prowadzi Biuro Obsługi Klienta, czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-20:00 i w niedziele w godz. 10:00-15:00. Kontakt telefoniczny: 728 415 566; e-mail: rezerwacje@pruszczgdanski.pl

Oprócz tytułów polskich i obcojęzycznych wyprodukowanych w ostatnim czasie, prezentowanych w ramach uaktualnianej na bieżąco oferty repertuarowej, miłośnikom X muzy proponujemy zrekonstruowane cyfrowo obrazy fabularne i dokumentalne ze zbiorów Kino RP, czyli klasykę polskiej kinematografii.

Ponadto organizujemy przeglądy filmowe, festiwale (Wędrujące Ale Kino!, czyli „walizkowe” edycje dorocznej, poznańskiej imprezy pn. Festiwal Filmów Młodego Widza; Gdynia Dzieciom – wydarzenia towarzyszące Festiwalowi Polskich Filmów Fabularnych; Walki w Klatkach – doroczny przegląd dorobku studentów łódzkiej szkoły filmowej; Lwy Cezary i Oskary w Kinie za Rogiem).

Do stworzenia plakatu promującego Kino za Rogiem w Cieplewie wykorzystaliśmy pracę Magdaleny Majak, uczestniczki warsztatów plastycznych realizowanych w ośrodku. Autorem drugiego plakatu reklamującego nasze kino jest Andrzej Pągowski, jeden z najsłynniejszych i najbardziej cenionych artystów plastyków!

Do pobrania:

POTWIERDZENIE REZERWACJI (PDF)

POTWIERDZENIE REZERWACJI (DOCX)

 

kino1
kino2
kino3
kino4
kino5
kino6
kino7
kino8
kino9