Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

26 FINAŁ WOŚP

Kategoria: KULTURA I SZTUKA

Grafika_wydarzenia

Data:Niedziela, 14 Styczeń 2018

Godzina:15:00 - 17:00

Lokalizacja:  Gmina Pruszcz Gdański
Bilety:  


loading...

Kup / rezerwuj
OKSiBP, kontakt: 728 415 566
pn-czw: 12:00-20:00, nd: 10:00 - 15:00

Mediateka w Straszynie, kontakt: 883 833 958
wt-śr: 10:00 - 18:00, czw: 12:00 - 20:00, pt: 10:00 - 18:00, sb: 9:00 - 13:00


Zapraszamy na 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane w tym roku fundusze zostaną wykorzystane na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. W gminie wiejskiej Pruszcz Gdański będzie kwestować 65 wolontariuszy zgłoszonych przez sztab zarejestrowany w OKSiBP Gminy Pruszcz Gdański przy ulicy Długiej 20A w Cieplewie. Z kolorową puszką i czerwonymi serduszkami w różnych miejscowościach będzie można spotkać m.in. wójt Magdalenę Kołodziejczak oraz sołtysów, którzy będą zbierać fundusze razem z najmłodszymi.
Na orkiestrowy koncert, licytacje i inne atrakcje zapraszamy po raz kolejny do świetlicy w Mokrym Dworze. Wśród przygotowanych fantów, które zostaną tam zlicytowane na rzecz WOŚP, znalazła się kopia legendarnego modelu gitary Stratocaster Leo Fendera z pamiątkowymi orkiestrowymi serduszkami i podpisem organizatora WOŚP, Jurka Owsiaka. Na orkiestrowej aukcji fantów znajdzie się również nowa piłka z autografem Jakuba Błaszczykowskiego! A ponadto będzie można wylicytować vouchery na usługi turystyczne kosmetyczne lub zabiegi rehabilitacyjne oraz skok spadochronowy z nowego samolotu z 4000m z instruktorem Aeroklubu Gdańskiego z dodatkową niespodzianką, markową biżuterię, zabawki, sprzęty i akcesoria vintage, niektóre nader wiekowe i coraz bardziej unikatowe, jak drewniany kołowrotek, wiekową acz wciąż działającą maselnicę na korbkę, adapter Bambino, płyty winylowe, magnetofon szpulowy, zabytkowy aparat telefoniczny,skok i wiele, wiele innych ciekawych fantów.
W programie finału również koncert muzyki popularnej, gorący poczęstunek, ognisko prezentacja wozu strażackiego OSP Wiślina i wiele innych atrakcji, a o godz. 17:00 światełko do nieba.


 Orkiestrowe puszki naszych wolontariuszy pojawią się też w niedzielę w OKSiBP, więc każdy kto odwiedzi tego dnia Kino za Rogiem lub bibliotekę w Cieplewie, będzie miał okazję wesprzeć kwestujących. Zapraszamy!

Szefem gminnego sztabu WOŚP jest Grzegorz Cwaliński, natomiast koordynatorem imprezy w Mokrym Dworze - Wiesław Zbroiński. Opiekę nad kwestującą młodzieżą będą sprawować nauczyciele gminnych szkół oraz rodzice wolontariuszy.
 
Dojazd:
 Mokry Dwór