Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

MAGICZNA OPOWIEŚĆ ŚWIĄTECZNA

Kategoria: KULTURA I SZTUKA

ZEGAREK

Data:Czwartek, 14 Grudzień 2017

Godzina:09:00 - 09:50

Grafika_wydarzenia
Lokalizacja:  OKSiBP Cieplewo
Bilety:  
normalny: 17 zł

loading...


 Spektakl "Magiczna opowieść świąteczna" to utrzymane w zimowo-świątecznym nastroju niezwykłe widowisko dla dzieci. Oparte o niesamowite sztuki magiczne, pobudza wyobraźnię i angażuje widzów do wspólnej podróży przez świat magii i iluzji. Dzieci biorą aktywny udział w przedstawieniu, czarując razem z iluzjonistą na scenie. Każdy może poczuć w sobie małego czarodzieja i wyczarować prawdziwe święta!

W spektaklu pojawią się niesamowite, magiczne przedmioty, z których zostaną wyczarowane prawdziwe cuda. Latający stoliczek, dowcipne króliki, ultranowoczesne lasery, a może nawet... śnieg. To wszystko stworzy niezwykły nastrój przedstawienia, a magiczne sztuczki, wykonane przy akompaniamencie pięknej muzyki, pozostaną na długo w pamięci wszystkich dzieci.

Wydarzenie wspiera SAUR NEPTUN GDAŃSK.
Spektakl dla widzów w wieku 5-10 lat, przygotowany przez iluzjonistę Tomasza Juszę z Gdańska, dwukrotnego uczestnika programu "Mam talent!" Za każdym razem oczarowywał jury, otrzymując 3 x TAK!
To niezwykłe doświadczenie sprawiło, że z jeszcze większą pasją i entuzjazmem dzieli się z widzami w całej Polsce radością płynącą z pokazów. Setki występów w kraju i za granicą zaowocowało ponad 12-letnim doświadczeniem scenicznym artysty. Jego spektakle wyróżnia doskonały kontakt z publicznością oraz niezwykle oryginalne efekty, które sprawiają, że każdy zaczyna wierzyć w magię!