Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

 

IZABELA KRASUCKAStudiowała wokalistykę jazzową i rozrywkową na uczelni artystycznej CODARTS w Rotterdamie oraz na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Od 10 lat aktywna na scenie muzycznej. Na co dzień działa w wielu projektach - wykonuje i tworzy muzykę jazzową, żydowską, francuską, poezję śpiewaną, pop, hip-hop, gospel.

Zimą 2017 r. Jan Konop Big Band zaprosił Izabelę Krasucką do współtworzenia projektu „Tribute to Ella Fitzgerald”, który wielokrotnie przedstawiany był szerokiej publiczności, np. podczas Sopot Molo Jazz Festival, w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim oraz w Teatrze Leśnym w Gdańsku.

Gitara towarzyszy Izabeli Krasuckiej od 12 lat. Zamiłowanie do instrumentu zaczęło się od samodzielnych poszukiwań dźwięków, barw i rytmu w grze na gitarze. Technika gry, zdobyta podczas nauki w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Olsztynie, pozwala Izabeli Krasuckiej na interpretację muzyki każdego rodzaju. Wykształcenie oraz doświadczenie sceniczne i pedagogiczne gwarantuje interesujące, merytorycznie zajęcia oraz różnorodny repertuar, dopasowany do gustu muzycznego ucznia. A czujne oko i ucho instruktora zapewnia bezpieczeństwo i higienę gry na instrumencie.

- Muzyka jest wielką przygodą, która ma być przyjemnością, nie zaś obowiązkiem. Dlatego inspirowanie i przyjazna atmosfera podczas zajęć to priorytet, dzięki temu uczniowie grają na gitarze systematycznie i zawsze niecierpliwie wyczekują kolejnych lekcji - zapewnia instruktorka.

Doświadczenie instruktorskie:
Muzyczna Akademia Rozwoju w Gdańsku • Fundacja ARToffNIA (Olsztyn) • Klub Młodego Wrzeszczaka • Muzykon (Gdańsk) • Akademia Przyszłości - wolontariusz, warsztaty muzyczne dla dzieci • Wielkopolski Wzlot Wędrowników - warsztaty muzyczne dla młodzieży i dorosłych • Polska Akademia Dzieci - wolontariusz, audycje muzyczne dla dzieci • Instruktor wokalu i teatru na obozie musicalowym dla dzieci • ZHP - warsztaty muzyczne dla harcerskich zespołów i wychowawca obozu harcerskiego.

YOUTUBE:

https://www.youtube.com/c/IzabelaKrasucka 

https://www.youtube.com/watch?v=X-mcdnDIuo4

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/izabelakrasuckamusic/ 

Współtworzy chrześcijański projekt muzyczny 12 KAMIENI, który we wrześniu 2017 r. ukończył trasę koncertową, promującą debiutancką autorską płytę pt. „Znajdź dobro”.

https://www.youtube.com/watch?v=6iN6S0KvU1A

 
Samorząd Gminy Wiejskiej Pruszcz Gdański

Organizatorem OKSiBP jest Samorząd Gminy Wiejskiej Pruszcz Gdański